Antalyaspor’da Giden Futbolcular

Antalyaspor son olarak Ankaragücü futbolcusu Dever Orgill’i transfer etmişti. Dever Orgill transferi ile Göztepe’den Serdar Gürler’i de Antalyaspor renklerine bağladı. Kırmızı beyazlı takım kadrosunu genişletirken takımdan ayrılanlar da oluyor. Sezon sonunda sözleşmesi biten futbolculardan Antalyaspor’dan ayrılanlar olmaya başladı. Teknik direktör Tamer Tuna ile görüşen 7 futbolcu Antalya ekibi ile yolları ayırdı.

Charles, N’Dinga, Salih Dursun, Chicco ve Celustka sezon sonunda Antalyaspor ile sözleşmeleri biten futbolculardı. 5 futbolcu da Antalyaspor ile yeni sezonda sözleşmelerini yenilemediler ve ayrıldılar. Antalyaspor’da kadro dışı kalan Cissokho da takımdan ayrıldı.

Kamp Hazırlığı

Antalyasporlu futbolcular sağlık kontrollerinin ardından ilk antrenmana çıkacaklar. Kırmızı beyazlı takım 10 Ağustos’da Afyonkarahisar’da kampa girecek ve yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Takımda bu sezon sözleşmeleri diğer futbolcular Yekta Kurtuluş, Drole, Harun Kavaklıdere, Gustavo ve Diego idi. Bu futbolcuların da kulüp ile görüşmeleri devam ediyor ve futbolcular aynı zamanda kendilerine gelen transfer tekliflerini de değerlendiriyorlar. Teknik direktör Tamer Tuna futbolcuları sezon içindeki performansına göre futbolculara teklif götürülecek.

Güncel Yazılar