Antalyaspor’da Çift Antrenman

Lig maçlarının 12 Haziran tarihinde başlamasıyla Antalyaspor ilk maçını Beşiktaş ile oynayacak. Antalyaspor deplasmanda oynayacağı Beşiktaş maçı için hazırlıklarına devam ediyor. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenman programı teknik direktör Tamer Tuna tarafından yönetildi.

Günde çift antrenman ile güne hazırlanan kırmızı beyazlı futbolcular kırmızı beyazlı futbolcular antrenmana ısınma koşusu ile başladılar. Isınma koşusundan sonra futbolcular sabah antrenmanında fitness salonunda çalıştılar. Akşam antrenmanına da ısınma koşusu ile başlayan futbolcular bu antrenmanda da taktik çalışması yaptılar. Antalyasporlu futbolcular sabah ve akşam antrenmanlarında sosyal mesafe kurallarına uymaya özen gösterdiler. Futbolcular 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde antrenmanı gerçekleştirdiler.

16 Maç Yenilmezlik Hedefi

13 Haziran tarihinde oynanacak olan Beşiktaş maçına Antalyaspor galibiyet hedefiyle çıkacaklar. Ligde 44 puanla 5. Sırada bulunan Beşiktaş’ın da hedefi Antalyaspor’un hedefi ile aynı ve Beşiktaş takımı da karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmayı hedefliyorlar. Antalya temsilcisinin 8 maç yenilmezlik serisi bulunuyor ve bu seriyi bozmak istemiyorlar. Antalyaspor’da hedef Beşiktaş galibiyeti ile ligde kalan 8 maçta galibiyet elde etmek olacak.

Güncel Yazılar