Antalyaspor’da Çift Antrenman

Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Antalyaspor başarı hedefiyle sezona hazırlanıyor. 2019-2020 futbol sezonunun ilk yarısında aldığı yenilgilerin aksine Antalyaspor ikinci yarıda yenilmezlik serisini yakaladı. Antalyaspor takımı sezon hazırlığı için ilk olarak Afyonkarahisar’da kampa girdi ve kampın ardından Antalya’da antrenmanlarına devam ediyor.

Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde antrenman yapan Antalyaspor takımı sabah ve akşam olarak çift antrenman yapıyor. Kırmızı beyazlı takımın son antrenmanına futbolcular ısınma koşusu ile başladı. Dayanıklılık ve pas çalışması ile sone eren antrenmanda Antalyasporlu futbolcuların motivasyonu yüksekti.

Eksik Futbolcular

Antalya ekibinin son antrenmanında eksik futbolcuları da vardı. Takımın Rus futbolcusu Fedor Kudryashov milli takım kadrosunda olduğu için ülkesinde bulunuyordu. Bünyamin Balcı ile Doğukan Sinik de Türkiye Ümit Milli Takım kadrosunda olduğu için milli takım kampındalar. Antalyaspor’un Alman futbolcusu Lucas Podolski de sakatlığının tedavisinin ardından takımdan ayrı olarak bireysel antrenmana devam etti.

Antalyaspor takımı antrenman öncesi de Ufuk Akyol’un doğum gününü kutladılar. Takım arkadaşları Ufuk Akyol’a yeni yaşında mutluluk dilediler.

Güncel Yazılar