Antalyaspor’da Arda Turan Sesleri

Yaptığı transferler ile çok konuşulan Antalyaspor Arda Turan transferi söylentileri ile yine gündeme geldi. Süper Ligde ara transfer döneminde yapılan transferler ve yapılan transfer görüşmeleri ile Antalyaspor ligin ikinci yarısına hızlı başladı. Antalyaspor’un son transfer olarak Arda Turan’ın takıma transferi için görüşmeler yaptığı iddiası ortaya atıldı.

Başakşehir ile yollarını ayırtan Arda Turan’ın Başakşehir’den sonra eski takımı Galatasaray’da forma giymek istediği biliniyor. Galatasaray’da ise Arda Turan’ın karşısına Galatasaray Transfer başkanı Mustafa Cengiz engeline takılmıştır. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Arda Turan’ın Galatasaray’a transferini onaylasa da Mustafa Cengiz onay vermemişti. Galatasaray’a transferi gerçekleşmeyen Arda Turan’ın transfer görüşmelerinde Antalyaspor olduğu gündeme geldi.

Antalyaspor ligin ikinci yarısı başlamadan teknik direktör olarak Tamer Tuna’yı transfer etmişti. Yeni teknik direktörden sonra Antalyaspor Yeni Malatyaspor’dan Adis Jahovic’i, Japonya Liginden Lukas Podolski’yi, Avustralya Liginden Sinan Gümüş’ü renklerine bağlayan kulüpte yeni transfer görüşmeleri de yapılıyor. Antalyaspor’un orta saha için transfer arayışında olması ve transfer görüşmeleri yapması Arda Turan’ın Antalyaspor’a transferini gündeme getirdi.

Antalyaspor Gündeminde Orta Saha Transferi Var

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün Arda Turan ile transfer ile ilgili bir görüşmeleri olmadığını açıklayarak transfer iddialarının şu an için asılsız olduğunu söyledi. Murat Süğlün orta saha için futbolcu transferi düşündüklerini bu alan için transfer görüşmeleri olduğunu söyleyerek Arda Turan’ın bu görüşmeler içinde olmadığını sözlerine ekledi.