Antalyaspor’a Bayram Sürprizi

Lig maçlarına hazırlık için kampa giren Fraport TAV Antalyaspor antrenmanlarına devam ediyor. Antalyasporlu futbolcular Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu otelde kamp yapıyorlar. Corona virüsü sebebiyle ertelenen ve 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına hazırlanan Antalyasporlu futbolcular bugün de antrenmanlara devam ettiler. Futbolcular ve teknik ekip antrenman öncesi Ramazan Bayramının 1. Günü olması sebebiyle bayramlaşıp çalışmalarına başladılar.

Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde yapılan antrenmanın sonunda ise bir sürpriz vardı. Antalyasporlu futbolcuların ve teknik ekibin aileleri antrenman sonunda sahaya girerek bayram sürprizi yaptılar. Corona virüsü sebebiyle sosyal mesafe kurallarına da dikkat edilerek yapılan antrenmanın sonunda futbolcular antrenman sahasına müzik eşliğinde anne, baba, eş ve çocuklarının girdiğini görünce şaşırdılar.

Covid 19 Önlemli Bayramlaşma

Futbolcular şaşkınlıkları geçince aileler ile bayramlaştılar. Bayramlaşmanın covid 19 önlemleri dikkate alınarak yapılması da gözden kaçmadı. Corona virüsü sebebiyle buruk yaşadığımız Ramazan Bayramı’nda Antalyasporlu futbolcular bu sürpriz karşısında çok mutlu oldular. Çocukların babalarının antrenman sahasında özledikleri babaları ile hasret giderdiler ve eğlenceli vakit geçirdiler.

Güncel Yazılar