Antalyaspor Yeni Sezon Kadro Hazırlığında

Süper Ligde başarılı bir sezon geçiren Fraport TAV Antalyaspor zaman kaybetmeden yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Kırmızı beyazlı takım Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde 6 Ağustos Perşembe günü yeni sezon çalışmalarına başlayacak. Antalyasporlu futbolcular perşembe günü başlayacak olan çalışmaları 2 gün sürdürecek ve futbolculara sağlık kontrolü de yapılacak. 10 Ağustos Pazartesi günü Antalyaspor takımı Afyonkarahisar’da kampa girerek yeni sezona burada hazırlanacak.

Antalya temsilcisinin farklı takımlarda kiralık futbolcu olarak forma giyen 3 futbolcusu da kampa katılacak. Kiralık futbolcular olan Drole, Diego ile Harun Kavaklıdere’nin Afyonkarahisar kampına katılımından sonra bu 3 futbolcunun takımdaki geleceğine karar verilecek.

Tamer Tuna Rapor Hazırlayacak

3 kiralık futbolcunun kiralık olarak forma giydikleri takımlardaki performansına göre futbolcuların takımda kalması ya da gitmesi ile ilgili karar verilecek. Antalyaspor takımının başarılı teknik direktörü Tamer Tuna 3 kiralık futbolcunun antrenman ve kamp programındaki performanslarına göre bir rapor hazırlayıp kulüp yönetimine sunacak. Tamer Tuna kiralık futbolcular ile ilgili yaptığı çalışmayı takımdaki diğer futbolcular ile ilgili de hazırlayacak ve kırmızı beyazlı takım yeni sezon kadrosunu buna göre belirleyecek.

Güncel Yazılar