Antalyaspor Tesislerde Antrenmana Başladı

Antalyaspor Regnum Carya Otel’de kampa girmiş ve lig maçlarına burada hazırlanıyordu. Futbolcular ve Antalyaspor kulübü otelde kalıyorlar ve mümkün olduğunca dış dünya ile az temasta bulunuyorlardı. Corona virüsü tedbirleri kapsamında izole bir kamp hayatı yaşayan Antalya ekibi kampı bitirdi.

Antalyaspor kulübü kamptaki hazırlık döneminden sonra tesislerde antrenman programına devam etti. Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde antrenmanlara başlayan futbolcular en son 19 Mart tarihinde antrenman yaptıkları Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ne dönüş yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Tesislerde Covid 19 Önlemleri

Regnum Carya Otel’de kampta oldukları dönemde covid 19 önlemlerini üst seviyede alan Antalyaspor tesislerde antrenmanlara başlayınca da tedbiri elden bırakmadı. Futbolcular tesislerde antrenmana başlamadan önce tesis çalışanları ve kulüp çalışanlarına covid 19 testi yapıldı. Tesiste ve kulüpte çalışan kişi sayısı mümkün olduğunca az sayıya indirildi.

Kırmızı beyazlı futbolcular Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’ndeki ilk antrenmanlarında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ve az kişilik gruplar halinde antrenman yaptılar. Antalyaspor takımı 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına kadar tesislerde antrenmana devam edecekler.

Güncel Yazılar