Antalyaspor Telekonferans Antrenmana Devam

Corona virüsü covid 19 sebebiyle lig maçlarının ertelenmesi ile Antalyaspor Kulübü takım halinde tesislerde antrenman yapmaya da ara verdiler. Corona virüsü temas yoluyla bulaşan bir virüs olduğu için ve virüsten korunmak için en güvenli yol evde kalmak olduğu için Antalyasporlu futbolcular evde antrenman yapmaya başladılar. Teknik direktör Tamer Tuna’nın hazırladığı antrenman programına uygun olarak evde antrenman yapan futbolcular 1 gün araya da telekonferans ile antrenman yapıyorlar.

Takım halinde tesislerde yapılan antrenmanın yerini tutmasa da bir araya gelmenin mümkün olmadığı bu günlerde telekonferans antrenman kırmızı beyazlı futbolcuların motivasyonunu yükseltiyor.

Charles da Brezilyadan Antrenmana Katılıyor

Telekonferans antrenman ile farklı illerde ve farklı ülkelerde olan Antalyasporlu futbolcular da antrenmana katılıp internet aracılığı ile takım olarak antrenman yapılabiliyor. Sakatlığının tedavisi için için ülkesi Brezilya’ya giden Charles covid 19 tedbirleri kapsamında uçak seferlerinin durması ile Türkiye’ye dönememişti. Bu dönemde Brezilya’da kalan Charles da antrenmana Brezilya’dan katılıyor ve takım arkadaşları ile antrenman yapıyor. Antalyaspor evde ve telekonferans sistemiyle antrenman çalışmalarına corona virüsü riski ortadan kalkıncaya kadar devam edecek.