Antalyaspor Sinan Gümüş’ü İstiyor

Süper Ligde ara transfer döneminde iddialı transferler yapan Fraport TAV Antalyaspor bu dönemde Sinan Gümüş’ü de kadrosuna dahil etmişti. İtalya Serie A kulübü Genoa’dan kiralanan Sinan Gümüş ligin ikinci yarısında Antalyaspor’da başarılı performansı ile maçların aranan futbolcusu oldu. Antalyaspor kulübü Sinan Gümüş’ü kiralık futbolcuları olmasından çıkarıp transfer etmek için görüşmelere başlayacak.

Antalyaspor kulübü yöneticileri corona virüsü sebebiyle İtalya’daki olağanüstü hâl kalktıktan sonra Genoa kulübü yetkilileri ile görüşüp geç olmadan Sinan Gümüş’ü takıma transfer etmeyi düşünüyorlar. Antalyasporlu yöneticiler öncelikle Genoa kulübü ile Sinan Gümüş’ün bonservis ücreti ile ilgili görüşecekler ve bonservis ücreti konusunda ortak bir nokta bulmaya çalışacakları biliniyor. Sinan Gümüş’ün en son çare olarak kiralama süresinin 1 yıl daha uzatılması da gündeme gelebilir.

Sinan Gümüş de Antalyaspor’da Kalmak İstiyor

Sinan gümüş ara transfer döneminde Antalyaspor’a transferinin ardında 7 maçta forma giydi. 7 maçta 3 gol atan Sinan Gümüş 1 asist ile de gol atılmasını sağladı. Başarılı performansı ve sıcak kişiliği ile Antalyaspor taraftarlarının da sevgisini kazanan Sinan Gümüş kendisinin de Antalyaspor’da ve Antalya’da mutlu olduğunu sıklıkla dile getiriyor. Sinan Gümüş Antalyaspor’da kalmak istediğini Antalyaspor Kulübü yönetimine de bildirdi.