ANTALYASPOR NURİ ŞAHİN İLE İLK MAÇINA 9. HAFTADA ÇIKACAK

Fraport TAV Antalyaspor takımında milli maç arasına girmeden önce oynanan son maç sonrasında bir teknik direktör değişikliği yaşandı ve takımın başına futbolcu Nuri Şahin geldi. Ersun Yanal ile anlaşmasını bitiren Fraport TAV Antalyaspor yönetimi Nuri Şahin ile galibiyetlere kavuşacağına inanıyor.

Süper Lig’de istediği puanları ve galibiyetleri elde edemeyen Fraport TAV Antalyaspor takımı 8 puanla 14. Sırada yer alıyor. Milli maç arasında sonraya iyi bir başlangıç yapmak isteyen Fraport TAV Antalyaspor takımı galibiyet serisine başlamak için ilk haftayı tamamlamak istiyor.

ANTALYASPOR’UN RAKİBİ SİVASSPOR

Fraport TAV Antalyaspor milli maç arasında sonra ilk maçına deplasmanda çıkıyor. Sivasspor ile maça çıkacak olan Fraport TAV Antalyaspor taze teknik direktör Nuri Şahin ile ilk galibiyetini elde etmek istiyor.

8 puanı olan Fraport TAV Antalyaspor’un acil bir şekilde galibiyet ve galibiyetler elde etmesi gerekiyor. Taze bir başlangıç yapmak isteyen Fraport TAV Antalyaspor’un ilk hedefi de deplasmanda 16 Ekim Cumartesi oynayacağı Sivasspor maçını kazanmak.

Milli maç arasını Nuri Şahin hem takım ile tanışma hem de yönetim sürecine alışma hem de kendi ekibini kurma süreci ile geçirdi. Futbolculuk kariyerinden bir an da teknik direktörlük kariyerine geçen Nuri Şahin Fraport TAV Antalyaspor için en iyi mücadeleyi vereceğini taraftarlara söz verdi.

Spor Toto Süper Lig’in 10. Haftasından önce, taraftarlarla buluşma öncesinde Sivasspor galibiyeti ile açmak isteyen Fraport TAV Antalyaspor puanını 8’den 11’e yükseltmek istiyor. Rakibi Sivasspor’da 9 puanla 13. Sırada yer alıyor.

Tehlikeli bölgeye yakın olan Fraport TAV Antalyaspor bu durumu düzeltmek ve hızlı bir şekilde sıralamasını yükseltmek istiyor. Geçen sezon beraberlik rekoru kıran Fraport TAV Antalyaspor bu sezon galibiyet serisi ve rekoru kırmak istiyor.

ANTALYASPOR SİVASSPOR MAÇINA İYİ HAZIRLANDI

Fraport TAV Antalyaspor takımı Spor Toto Süper Lig’in 9. Haftasında deplasmanda Demir Grup Sivasspor’un konuğu olacak. Maç 16 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak.

Sivasspor’un ev sahipliğinde oynanacak olan bu maçı kazanmak isteyen Fraport TAV Antalyaspor en iyi hali ile deplasmana gidecek.