Antalyaspor Lige Hazır Değil mi?

The Land of Legends Cup Turnuvasına katılan Fraport TAV Antalyaspor turnuvayı 4. Olarak tamamladı. Turnuvanın ilk maçında Fenerbahçe ile karşılaşan ve Fenerbahçe’ye 4-0 yenilen Antalyaspor, Beşiktaş’a da 3-0 yenilerek turnuvada 4. Olmuştu. Antalyaspor’un turnuvada aldığı yenilgiler Antalya ekibinin lig maçları için hazır olmadığı izlenimi yarattı.

Tamer Tuna ’’Eksik Yönlerimizi Gördük’’

Antalyaspor teknik direktörü Tamer Tuna takımın lige hazır olmadığı izleniminin üzerine iddialı olsa da lige hazır olduklarını söyledi. Tamer Tuna Süper Lige hazırlık maçlarının yapıldığı The Land of Legends Cup turnuvası sonrası lig maçlarına odaklandıklarını ve hazırlandıklarını belirtti. Teknik adam bu turnuvanın Antalyaspor’un eksik yönlerini ve hatalarını görmesi için iyi bir fırsat olduğuna dikkat çekerek lig başlamadan önce bu eksik yönlerin tamamlanması için zamanları olduğunu da vurguladı.

Tamer Tuna transfer sürecini henüz tamamlamadıklarını ve transfer görüşmelerinin devam ettiğini de ifade etti. Antalyaspor teknik direktörü eksik futbolcu kadrolarını yeni transferler ile tamamlayacaklarını ve yeni sezonda 2019-2020 futbol sezonundan daha başarılı birtakım olacaklarını sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar