Antalyaspor Keyifli Bir İdman Yaptı

Covid 19 salgını sürecinde ülkemizde futbol liglerine ara vermesi sonrasında liglerin yeninden ne zaman başlatılacağına karar verildi. Bu karar sonrasında ise futbol takımları birer birer antrenman çalışmalarına başladı. Antalyaspor futbol takımı da bu kapsamda antrenmanlarını tesislerinde yapmak üzere toplandı.

Oldukça keyifli bir antrenmana imzasını atan Antalyaspor’da futbolcuların da moralli oldukları gözlendi. Fraport Tav Antalyaspor takımında yer alan futbolcuların antrenman sırasında oldukça neşeli oldukları da gözlemlendi. Takımın antrenmanların 3. Gününde de etkili bir çalışma düzenine sahip olduğu ifade ediliyor.

Antrenman Teknik Direktör Gözetiminde Yapıldı

Covid 19 süreci sonrasındaki 3. Antrenmanın Antalyaspor futbol takımı teknik direktörünün gözetiminde yapıldığı ifade edildi. Takımın teknik direktörü olan Tamer Tuna, futbolcularını gruplar Halinde çalıştırdı. Korona virüs tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleşen antrenmanın oldukça eğlenceli bir şekilde yapıldığı da görüldü.

Neşeli bir şekilde antrenman yapan Antalyaspor’lu futbolcuların, fizik kondisyon antrenmanlarına yoğunlaştıkları ifade ediliyor. Toplu olarak yapılan çalışmalarda futbolcuların etkili bir performans ortaya koydukları ifade edilirken; antrenmanı başkanın da seyrettiği ifade edildi.