Antalyaspor Kampta

Süper Ligi 9. Sırada tamamlayan Fraport TAV Antalyaspor sezon hazırlıklarına başladı. Geçen hafta Antalya’da futbolcuların sağlık kontrollerinin ardından Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde ilk antrenman yapıldı. Kırmızı beyazlı takım 10 Ağustos Pazartesi günü Afyonkarahisar’da kampa girdi. Afyon Kocatepe Tesisleri’nde teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Antalyasporlu futbolcular ısınma hareketlerinin ardından taktiksel oyun çalışması ve eğitsel çalışma ile antrenmanı tamamladılar.

Antalyaspor’un Ankaragücü takımından transfer ettiği Dever Orgill de Afyonkarahisar kampına katıldı ve takımla çalışmaya başladı. Takımın diğer yeni transferi olan Serdar Gürler ise kampta antrenmanlara katılması. Serdar Gürler’in antrenmana katılmam sebebi sağlık sorunu olduğu ve tedavisinin devam ettiği olarak açıklandı.

Charles ve Yekta Kurtuluş Ayrıldı

Antalyaspor kulübünde sezon sonunda sözleşmesi biten oyunculardan Brezilyalı Charles Silva ile yollarını ayırdı. Mart ayında ülkesi Brezilya’ya giden ve pandemi sebebiyle Brezilya’dan Türkiye’ye dönemeyen Charles artık Antalyaspor’da oynamıyor. Antalya ekibiyle sezon sonunda sözleşmesi biten diğer bir futbolcu da Yekta Kurtuluş’tu. Yekta Kurtuluş ile de Antalyaspor sözleşmesini yenilemedi ve yollarını ayırdı.

Güncel Yazılar