Antalyaspor Kampına Ziyaret

Antalyaspor 10 Ağustos tarihinde Afyonkarahisar’da kampa girdi. Antalyaspor’un Afyonkarahisar’daki kampına 13 Ağustos Perşembe günü Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk ziyaret etti. Futbolcuların antrenmanlarını yakından izleyen Ali Şafak Öztürk Antalyasporlu futbolcular ile sohbet etti. Ali Şafak Öztürk’e kamp ziyaretinde kulüp yöneticisi Aytaç Altay ve kulüp menajeri Servet Çavuşoğlu eşlik etti.

Tamer Tuna ‘’Transferler Devam Edecek’’

Takımın teknik direktörü Tamer Tuna antrenman programını uygulamanın yanında yeni sezon transferleri ile de ilgileniyor. Tamer Tuna yaptığı açıklama ile Dever Orgill, Gökdeniz Bayrakdar ve Serdar Gürler’i transfer ettiklerini ama futbolcu transferlerinin devam edeceğini belirtti.

Antalyaspor teknik direktörü, takımın geçen sezon ligin ikinci yarısında sergilediği başarılı performansın bu sezon üstüne çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Tamer Tuna takım olarak iyi futbolun yanında zevki yüksek bir futbol oynamayı istediklerini ve bunu gerçekleştirmek için çalıştıklarını ifade etti. Teknik adam Antalyaspor’un hedefleri olan ve ligde ilk 10 sıra içinde olan, Avrupa Kupaları’nda Türkiye’yi temsil eden bir takım olacağını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar