Antalyaspor Kampa Girdi

Süper Ligin başarılı takımı Fraport TAV Anlatyaspor Regnum Carya Otelde kampa girdi. Corona virüsü sebebiyle ertelenen lig maçlarının 12-13-14 Haziran tarihinde başlayacağının açıklanması ile kamp programını yapan Antalya ekibi covid 19 özel önlemleri ile otele yerleşti.

Regnum Carya Otel’de Antalyasporlu futbolcular dışında misafir kalmayacak ve otel personeli de otelde konaklayacak. Futbolcular antrenmanlarda ve otelde sosyal mesafe kurallarına uyacaklar ve hijyene ekstra önem verilecek. Futbolcular otelde kampa girerken otelde konaklayacak herkese covid 19 testi yapıldı ve test sonuçları negatif çıktı. Süper Lig takımlarının kamp ve antrenman hazırlık döneminde yapılan covid 19 test sonucu pozitif çıkan futbolcular olduğu için Antalyaspor’un test sonucunun negatif çıkması kırmızı beyazlı kulübü rahatlattı.

İki Futbolcu Ne Zaman Dönecek?

Antalyaspor’un Brezilya’da bulunan futbolcusu Charles ile İsveç’te bulunan bahadır Öztürk dışında takım tam kadro olarak kampa girdi. Yurt dışından gelen iki futbolcusu yurt dışı uçuşların açılması halinde takıma katılabilecekler. Ama Charles ve Bahadır Öztürk Türkiye’ye geldikten sonra 14 günlük karantina süresi ve covid 19 testini yaptırdıktan sonra takım ile antrenmanlara başlayabilecekler.