Antalyaspor İstanbul Yolunda

Süper Lig 2020-2021 sezonu öncesi hazırlık maçı niteliğinde olan The Land of Legends Cup 31 Ağustos’da başlıyor. İstanbul’da düzenlenecek olan turnuvaya 4 takım katılıyor ve bu takımlar arasında Antalyaspor da bulunuyor. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Sivasspor turnuvanın diğer katılımcı takımları oldu. Bu turnuva ile Süper Ligin 4 takımı ligin yeni sezonu başlamasan önce hazırlık maçı oynayıp performanslarını sergileyecekler.

Antalyaspor takımı turnuva öncesi son antrenmanını Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde yaptı. Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde yapılan antrenman sonrası kırmız beyazlı takım İstanbul yolculuğuna hazırlandı. Antalyaspor takımı antrenman sonrası İstanbul’a yola çıktı ve İstanbul’da kampa girdi. Antalya ekibi İstanbul’da turnuvanın başlamasını beklemeye başladı.

Turnuva Sonrası Süper Lig Hazırlığı

Antalyaspor’un The Land of Legends Cup’ta ilk karşılaşması Fenerbahçe ile olacak. Turnuvanın başlangıç tarihi olan 31 Ağustos günü Fenerbahçe ile Antalyaspor karşılaşacak. Fenerbahçe-Beşiktaş maçının galibi ile Beşiktaş-Sivasspor maçının galibi turnuvanın birinciliği için karşılaşacaklar.

Antalyaspor takımı The Land of Legends Cup ardından 11 Eylül’de başlayacak Süper Lig maçlarına hazırlığına Antalya’da devan edecek.

Güncel Yazılar