ANTALYASPOR İÇİN DEPLASMANDA KAZANMA ZAMANI

Spor Toto Süper Lig’in 2 haftalık milli maç arası 20 Kasım Cumartesi itibariyle bitiyor. Akdeniz temsilcilerinden birisi olan Fraport TAV Antalyaspor takımı da deplasmanda Süper Lig’de 2. Sırada yer alan Hatayspor’un konuğu olacak.

Fraport TAV Antalyaspor takımı şu an Spor Toto Süper Lig’de 15 puanla 14. Sırada yer alıyor. Riskli bir bölgede yer alan Fraport TAV Antalyaspor takımı bir an önce maçları kazanıp üst sıralara çıkmak ve ilk 10 takımın içerisinde yer almak istiyor.

Aslında şu an çevresindeki takımlar ile arasındaki puan farkı uçurum olmayan Fraport TAV Antalyaspor takımı kendisini sağlamak almak için hem maç kazanmak zorunda hem de sıralamasını üste doğru tırmandırmak zorunda.

ANTALYASPOR 15 PUANDA

Kırmızı beyazlı Akdeniz temsilcisi Fraport TAV Antalyaspor Hatayspor deplasman maçı için hazırlıklara başladı. Milli takım arasında sistemli olarak antrenmanlarını yapan Fraport TAV Antalyaspor artık daha fazla bir şekilde Hatayspor maçına odaklanıyor ve hazırlanıyor.

Rakibi 23 puanla 2. Sırada yer alan Hatayspor. Bu yüzden Fraport TAV Antalyaspor’un işi çok kolay olmayacak. Karşısındaki takim liderlik için yarışan bir takım ve 90 dakika boyunca mücadelesi iyi olacak bir takım.

Teknik direktör Nuri Şahin öğrencilerine güveniyor ve aslında rakibini de iyi bir şekilde analiz edeceği için rakibinin açıklarını öğrencilerine taktik toplantısında söyleyecektir. Genç teknik direktör Nuri Şahin Fraport TAV Antalyaspor’a geldikten sonra aslında Ersun Yanal yönetiminde çok farklı olmasa da biraz düzelme var.

Kendine daha güvenen ve başarma hırsını daha fazla hissettiğimiz bir Fraport TAV Antalyaspor takımı görüyoruz yeşil sahada. Nuri Şahin’in hedefi Süper Lig’de ilk 4’e girip Avrupa Kupaları’nda takımı ile birlikte ülkemizi temsil etmek.

ANTALYASPOR DEPLASMANA ÇIKACAK

Spor Toto Süper Lig’in 13. Haftasında, 20 Kasım Cumartesi günü Fraport TAV Antalyaspor takımı deplasmanda sahaya çıkacak. 20 Kasım Cumartesi günü saat 13.30’da deplasmanda Hatayspor’un konuğu olacak olan Fraport TAV Antalyaspor takımı rakibini yenerek 3 puanla evine dönmek istiyor.

Maç kendi saatinde canlı olarak beIN Sports ekranlarında yayınlanacak. Nuri Şahin ve ekibi deplasmandan 3 puanla dönüp puanlarını 18’e çıkartmak istiyor. Başarılar Fraport TAV Antalyaspor!