Antalyaspor-Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonuna hazırlanan takımlardan dördü hazırlık maçlarını bir turnuvada oynayacaklar. Match PR organizasyonu ile düzenlenen turnuvanın sponsoru da The Land Of Legends ve turnuvanın adı da The Land of Legends Cup oldu. Turnuvaya 4 Süper Lig takımı katılıyor ve bu takımlardan biri de Antalyaspor olacak. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Sivasspor da turnuvanın kalan üç takımı oldu.

31 Ağustos’da başlayacak olan turnuva için Antalyaspor hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor. Sezon hazırlıkları için ilk Afyonkarahisar’da kampa giren kırmızı beyazlı takım kamptan sonra Antalya’da antrenmanlarına devam ediyor.

İlk Maç Fenerbahçe ile

Antalyaspor The Land of Legends Cup ilk maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Maç 31 Ağustos günü Ülker Stadı’nda oynanacak. Fenerbahçe- Antalyaspor maçı galibi ile Sivasspor – Galatasaray maçı galibi 5 Eylül’de turnuva birincili için karşılaşacak. Turnuvanın üçüncülük ve dördüncülük maçı ise 4 Eylül’de olacak.

Antalyaspor takımı Fenerbahçe’yi yenmek ve turnuvadan birincilik ile ayrılmayı hedefliyor. Antalya ekibi turnuva sonrası Antalya’ya dönecek ve 11 Eylül’de başlayacak lige hazırlanmaya devam edecek.

Güncel Yazılar