Antalyaspor Beşiktaş’a Yenildi

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonu hazırlıklarına Antalyaspor İstanbul’da devam ediyor. Antalya ekibi Yeni sezon öncesi Süper Ligin 4 takımı arasında oynanan hazırlık maçlarının yer aldığı The Land of Legends Cup’a katıldı. 31 Ağustos’ta başlayan turnuvada ilk maç Fenerbahçe ile Antalyaspor arasında oynandı ve Antalyaspor bu karşılaşmadan 4-0 yenilgi ile ayrıldı.

Antalyaspor bu yenilginin ardından turnuvada birincilik ve ikincilik şansını kaybetti. Turnuvada Fenerbahçe , Beşiktaş, Sivasspor ve Antalyaspor olmak üzere 4 takım mücadele ediyor. Beşiktaş – Sivasspor arasındaki maçı da Sivasspor 1-0 kazandı. Bu sonuç ile Antalyaspor 4 Eylül Cuma günü yarın Beşiktaş ile turnuvada üçüncülük için sahaya çıkacak. Bu karşılaşma Vodafone Park’ta oynanacak.

Turnuva Sonrası Antalya’ya Dönüş

Kırmızı beyazlı takım bu süreçte İstanbul’da antrenman programını uyguluyor ve aynı zamanda yarın oynanacak Beşiktaş maçına da hazırlanıyor. Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde çalışmalarını sabah ve akşam olmak üzere çift antrenman olarak yapıyor. Antalya ekibi The Land of Legends Cup bitiminde Antalya’ya dönecek. Antalyaspor 11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lige Antalya’da hazırlanmaya devam edecek.

Güncel Yazılar