Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor Yarı Final Maçı

04 Mart Çarşamba günü (bugün) Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak olan Fraport TAV Antalyaspor yaptığı antrenman ile maça hazırlandı. Antalyaspor’un teknik direktörü Tamer Tuna’nın yönetiminde Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde antrenmana çıkan Antalyasporlu futbolcular ısınma hareketleri ve koşu ile antrenmana başladılar. Isınmanın ardından Aytemiz Alanyaspor ile ilgili taktik çalışması yapan futbolcuların moral ve motivasyonu yüksekti. Antrenmandan sonra futbolcular yarı final maçı için kampa girdi.

Taraftarlara Çağrı

Alanyaspor’un hedefi Aytemiz Alanyaspor’u bugün oynanacak maçta yenmek ve yarı finalin rövanş maçına avantajlı konumda çıkmak istiyorlar. Antalyaspor Kulübü taraftarlarına çağrı yaparak kendilerini desteklemelerini ama maçta hangi takımın galip geleceğinin önemli olmadığı önemli olanın Antalya’nın en iyi şekilde temsil edilmesi olduğunu açıkladı. Yarı final maçından final maçına çıkacak olan takım hangi takım olursa olsun Antalya takımının finalde mücadele edeceğini ifade ettiler.

Antalyaspor’un antrenmanında Futbocu Harun Alpsoy’un da doğum günü kutlaması yapıldı. 23. Doğum gününü kutlayan genç futbolcunun kutlamasında Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk ile Asbaşkan Berkay Bahar da bulundu. Antalyaspor başkanı ve takım arkadaşları Harun Alpsoy’a güzel dileklerini ilettiler.