Antalyaspor Antrenmana Devam

Süper Ligin Antalya temsilcisi takımı Fraport TAV Antalyaspor haziranda başlayacak maçlar için hazırlıklarına devam ediyor. Kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu Regnum Carya Otel’de kampa giren Antalyasporlu futbolcular antrenmanlarını otelde yapıyorlar. Corona virüsünden korunmak için futbolcular antrenmanı 3 gruba ayrılarak ve sosyal mesafeyi koruyarak gerçekleştiriyorlar.

Teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde ve gruplar halinde yapılan antrenmanlar ısınma hareketleri ile başlıyor. Antalyaspor Kulübü futbolcuların birbirleri ile mümkün olduğunca temastan kaçınmaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyardı. Kırmızı beyazlı futbolcular arada mesafe olsa da takım olarak antrenman yapmaktan ve bir arada bulunmaktan mutlulardı.

Charles Dönmedi

Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Charles covid 19 salgınının ilk günlerinde tedavi için Brezilya’ya gitmişti. Corona virüsü sebebiyle uçak seferlerinin durdurulması Charles’ın Brezilya’dan Türkiye’ye gelmesini engelledi. Antalya ekibinin telekonferans antrenmanına Brezilya’dan katılan Charles takım kampa girince Brezilya’da evde antrenman programına devam ediyor. Kırmızı beyazlı yönetim Charles’ı Türkiye’ye getirmenin formülünü arıyor. Brezilyalı futbolcu Türkiye’ye geldiğinde 14 gün karantina süresinden sonra takıma ve kampa katılabilecek.