ANTALYASPOR 15 AĞUSTOS’TA TARAFTARLARI İLE BULUŞUYOR

Bu akşam, 15 Ağustos Pazar akşamı saat 21.45’te Göztepe ile karşı karşıya gelecek. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Antalyaspor bu maçı kazanıp taraftarları ile o özlenen coşkuyu yaşamak istiyor.

Geçen sezon bir süre yenilmezlik serisini elinde bulunduran Ersun Yanal ve öğrencileri son haftalara doğru ciddi bir düşüş yaşadı. Bu sezon o düşüşü tekrarlamak istemeyen Antalyaspor rakiplerini bir bir geçip puan toplamak istiyor.

Bu yüzden ev sahibi takım Antalyaspor bu akşam, 15 Ağustos Pazar akşamı saat 21.45’te Göztepe karşısında mutlak bir galibiyet arayacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan ve yaz dönemi boyunca takımla beraber kampa giren Antalyaspor bu ara dönemi iyi bir şekilde değerlendirdi.

90 günlük aradan sonra yeni heyecanlar, yeni maçlar ve yeni mücadeleler artık başladı ve ilk hafta heyecanı ile tüm takımlar ilk maçlarını kazanmak istiyor. Antalyaspor’da o takımlardan birisi.

TARAFTARA DEPLASMAN ENGELİ

TFF’nin aldığı karar doğrultusunda neredeyse bir buçuk yıllık aranın ardından artık maçlarda seyirci alımı olacak. Sadece %50 kapasite ile başlayacak olan bu seyirci alımında başka bir kıstasta var. Maçlara sadece ev sahibi takımın taraftarları girebilecek. Deplasman maçlarındaki taraftar sürecinin ve heyecanın önüne geçen bu karar taraftarlar tarafından çok eleştirilmiş olsa da TFF 2 doz aşı olmuş taraftarların sahaya girme şartı ve deplasman kararından geri adım atacak gibi durmuyor.

Ev sahibi takım Antalyaspor bu maçta taraftarları ile buluşacağı için oldukça mutlu. Kendi evinde, kendi sahasında Antalya Stadı’nda oynanacak olan bu ilk maçı kazanarak sezona 3 puanla başlamayı hedefliyor.

Ev sahibi takım Antalyaspor aynı zamanda son 5 yıldır kendi evinde oynadığı açılış maçlarını hiç kaybetmedi. Bu akşamda da aynı sonucu almak isteyen Antalyaspor’un hedefi kalesini gole kapatmak.

MAÇIN DETAYLARI HAZIR

Süper Lig’in ilk hafta maçlarında bu akşam, 15 Ağustos Pazar akşamı saat 21.45’te Antalyaspor ve Göztepe takımları karşı karşıya gelecek. Maç Antalya Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi Yasin Kol olacak. Maçı canlı olarak beIN Sports kanal 2 üzerinden naklen bir şekilde izleyebilirsiniz.