Antalya Ekibi Kampa Hazırlanıyor

Antalyaspor Süper Lig 2019-2020 futbol sezonunu 45 puanla 9. Sırada tamamladı. Ligin ilk yarısı puan kayıpları yaşayan Antalya ekibi ligin ikinci yarısında yükselişe geçti. Ligin ikinci yarısında 11 maç yenilmezlik serisini yakalayan Antalyaspor kulüp tarihinde bu seri ile bir ilki de gerçekleştirdi. Antalyaspor ligin ikinci yarısında gösterdiği başarılı performansı yeni sezonda da sürdürmek istiyor.

Kırmızı beyazlı futbolcular Kurban Bayramı süresince izinliydiler. Antalyaspor kulübü Kurban Bayramı dönüşü futbolcuların sağlık kontrollerinin yapılacağını bildirdi. Antalya ekibi 10 Ağustos tarihinde Afyonkarahisar’da kampa gidecek.

22-30 Ağustos’ta Turnuva

Antalyaspor Afyonkarahisar’daki kampın bitiminde 22-30 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan futbol turnuvasına katılacak. Turnuvaya Antalyaspor ile Fenerbahçe, Beşiktaş, Sivasspor katılacak. Antalya temsilcisi futbol turnuvasının ardından Afyonkarahisar’daki kampa devam edecek. Antalyaspor takımı Süper Lig yeni sezonun başlamasından 1 hafta önce kamp dönemini sonlandıracak ve Antalya’ya dönecek. Antalya’ya dönüşten sonra takım Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yeni sezonun son hazırlıklarını teknik direktör Tamer Tuna yönetiminde tamamlayacak.

Takımın Afyonkarahisar’da kampta olduğu süreçte Antalyaspor kulübü yönetimi de teknik direktör Tamer Tuna ile transfer çalışmalarını da yürütecek.

Güncel Yazılar