Ali Şafak Öztürk’ün Takımına Güven Konuşması

Süper Ligde ikinci yarıda Fraport TAV Antalyaspor başarılı bir sezon geçirdi. Ligin ilk yarısında puan kayıpları yaşayan Antalyaspor’un ilk yarıdaki performansı devam etseydi sezon sonunda ligden düşme ihtimali yüksekti. Kırmızı beyazlı kulüp ara transfer döneminde yaptığı transferler ile adeta ligin ikinci yarısı ligde yükselmeye başladı. Yeni sezon hazırlıklarını önce Afyonkarahisar’da kamp çalışması ile yapan Antalya ekibi Antalya’da antrenmanlarına devam ediyor.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk takımın Antalya’daki antrenmanını izledi ve futbolculara motivasyon konuşması yaptı. Ali Şafak Öztürk, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yapılan antrenmanda futbolculara yeni sezonda kendilerine olan güvenini dile getirdi.

‘’Başarılı Bir Sezon Geçireceğiz’’

Ali Şafak Öztürk futbolculara yeni sezon hazırlıklarında başarılar diledi ve yeni sezonda Antalyaspor’un başarılı bir sezon geçireceğine inancının tam olduğunu söyledi. Antalyaspor Kulübü Başkanı kırmızı beyazlı futbolculara Antalyaspor’un başarısı konusunda kendilerine güvendiğini ve hazırlık döneminden sonra lige iyi bir başlangıç yapacaklarını da ifade etti.

Ali Şafak Öztürk’ün iyi dilekleri ve motivasyon konuşması sonrası futbolcular da kulüp başkanını alkışladılar.

Güncel Yazılar