Ali Şafak Öztürk’den Transfer Açıklamaları

Süper Ligin 1. Hafta maçında Ankara temsilcisi Gençlerbirliği ile karşılaşan Antalyaspor bu maçtan galibiyet ile ayrılmıştı. 2020-2021 futbol sezonuna iyi bir başlangıç yapan Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk, Fenerbahçe’nin Takımdan 2 futbolcu transferi isteği olduğunu açıkladı. Ali Şafak Öztürk Fenerbahçe Kulübünün kendilerinden Nazım Sangare ve Doğukan Sinik’i istediğini ve bu transferi takas ile yapmayı teklif ettiklerini söyledi. Antalyaspor Kulübü Başkanı Fenerbahçe’nin bu teklifi üzerine Antalyaspor Kulübü olarak bu transferden beklentilerini sarı lacivertli kulübe ilettiklerini belirtti ve Fenerbahçe’den bu konu hakkında bir dönüş olmadığına da dikkat çekti.

Ali Şafak Öztürk, Nazım Sangare ve Bahadır Öztürk transferi de dahil olmak üzere bonservis bedeli olmadan transfer düşünmediklerini ifade etti.

‘’Beşiktaş Teklifi Düşürdü’’

Antalyaspor Kulübü Başkanı Nazım Sangare’ye Beşiktaş tarafından yapılan teklifin de doğru olduğunu söyledi. Ali Şafak Öztürk siyah beyazlı kulübün Nazmı Sangare’ye yapılan teklifin kendileri tarafından kabul edildiğini belirtti. Beşiktaş’ın daha sonra transfer teklifinde düşüş yönünde revize yaptığını da söyleyen Ali Şafak Öztürk bu sebeple bu transferin gerçekleşmediğini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar