Ali Şafak Öztürk’den Sangare Açıklaması

2017 yılı ağustos ayında Almanya ligi Osnabrück takımından Antalya’ya transfer olan Nazım Sangare Antalya ekibinin başarılı futbolcusu ve A Milli Takımda da iki defa forma giydi. Nazım Sangare’nin 2022 yılına kadar Antalyaspor’da sözleşmesi bulunsa da 25 yaşındaki futbolcu Fenerbahçe, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin yeni sezon transfer listesinde bulunuyor.

Antalyaspor Kulübü başkanı Ali Şafak Öztürk Sangare’nin transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ali Şafak Öztürk Sangare için bir transfer teklifi gelmediğini geldiği takdirde bu konuyu düşüneceklerini söyleyerek Sangare’nin Antalyaspor’da kalması taraftarı olduklarını da belirtti. Kulüp Başkanı başarılı futbolcunun uzun yıllar Antalyaspor forması giymesi dileğinde olduklarını ama şartlara göre hareket edeceklerini de sözlerine ekledi. Ali Şafak Öztürk son olarak Nazım Sangare’nin Avrupa kulüplerinde oynamasının kendilerini gururlandıracağını da açıkladı.

Bundesliga’dan Transfer Teklifi

Nazım Sangare’nin Almanya Ligi Bundesliga’nın iki takımının da transfer listesinde olduğu gelen haberler arasındaydı. Sangare’nin ise Bundesliga takımlarına sıcak baktığı ve bu takımlardan gelecek teklifleri değerlendireceği iddia ediliyor. Nazım Sangare’nin yeni sezon için transferde tercihinin ne olacağı merak ediliyor.