Adis Jahovic: ’’İyi Bir Takımız’’

Süper Ligin 12 maç yenilmezlik serisine sahip takımı Antalyaspor başarılı bir sezon geçiriyor. Antalyaspor’un hedefi ligi üst sıralarda bitirmek ve 16 maç yenilmezlik serisi ile ligi tamamlamak oldu. Kırmızı beyazlı ekibin sezon sonuna kadar lig fikstüründe Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir maçları var. Antalyaspor’un bu takımlar ile oynayacağı karşılaşmalar ligde şampiyonluk yarışını ve zirvedeki sıralamayı etkileyecek maçlardır.

Antalyaspor’a devre arasında transfer olan ve ligde 15 golü olan Adis Jahovic de takımın başarılı bir performansı olduğunu ve 3 maçın zirvedeki zorlu yarışta belirleyici olacağını söyledi. Adis Jahovic devre arasında geldiği Antalyaspor’da teknik direktör Tamer Tuna’nın yönetiminde iyi birtakım olduklarını belirtti. İyi takım ve iyi mücadele ile Antalyaspor’un yükselen bir grafik yakaladığını ve kulüp tarihinde ilk defa 12 maçlık yenilmezlik serisine ulaştıklarını açıkladı.

‘’Şampiyonluk Yarışında Olabilirdik’’

Makedon futbolcu önümüzdeki haftalarda oynayacakları Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir maçına çok iyi hazırlandıklarını ifade etti. Adis Jahovic bu 3 maçın Antalyaspor’un iyi ve başarılı bir takım olduğunu ispat edeceği maçlar olacağını da sözlerine ekledi. Antalyaspor’un 33 yaşındaki golcü futbolcusu ligin ikinci yarısında takımının yaptığı transferleri sezon başında yapılması halinde kırmızı beyazlı takımın şampiyonluk yarışında bir takım olacağını da belirtti.

Güncel Yazılar