16 Maç Yenilmezlik Hedefi

Fraport TAV Antalyaspor Regnum Carya Otel’de kampa girdi. 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçlarına hazırlık antrenmanlarına otelde gerçekleştiren kırmızı beyazlı kulüp covid 19 önlemleri ile antrenman yapıyor. Teknik direktör Tamer Tuna’nın yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanlarda futbolcular az kişili gruplar halinde çalışıyorlar. Antrenman sırasında sosyal mesafeye ve hijyene ekstra özen gösteriliyor.

Isınma koşusu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman programı pas ve şut çalışmaları ile devam ediyor. Kondisyon ve dayanıklılık çalışmaları da yapan Antalyasporlu futbolcular çift kale maç ile antrenmanı bitiriyorlar. Futbolcuların antrenmandaki neşeli tavırları çalışmaların da eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Covid 19 Riski Minimum

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahibi olduğu Regnum Carya Otel’deki kampta kulüp doğal bir karantina kampı oluşturdu. Futbolcular, teknik ekip, idari kadro ve kulüp çalışanları otelde konaklıyorlar. İsteyen futbolcunun ailesi de otelde konaklayabiliyor ve dış dünya ile fiziki bağlantı mümkün olduğunca kurulmamaya çalışılıyor. Otel çalışanlarının da otelde konaklaması ile kampta covid 19 riski minimuma indiriliyor. Süper Lig takımlarından her gün gelen corona virüsü haberlerinin ardından Antalyaspor en şanslı futbol kulübü gibi görünüyor.

Güncel Yazılar